• Koszyk: 0 szt 0,00 zł

Piecyk Caminetti Montegrappa IRON

Piecyk na pellet Iron dostępny od dzisiaj w zawrotnie niskiej cenie! Sprawdź wersje kolorystyczne !

Obejrzyj produkt

Caminetti Montegrappa SKIN A EVO

Piecyk serii slim. Tylko 28 cm grubości. Możliwość powieszenia na ścianie. Nowoczesny włoski design. Sprawdź najnowszą gamę kolorystyczną tego modelu

Obejrzyj produkt

Opcje przeglądania

Producent
Cena

Kotły na pellet z automatycznym podawaniem paliwa oraz z możliwością ręcznego załadunku

Kotły tego segmentu posiadają wszystkie funkcje i zalety automatycznego kotła na pellet, a dodatkowo oferują możliwość spalania np. drewna w trybie ręcznym. To doskonałe rozwiązanie dla ludzi, którzy cenią sobie wygodę, czystość i łatwość obsługi kotła pelletowego, ale dbają również o możliwość zastosowania alternatywnego paliwa, czy po prostu mają spory ogród i często dysponują drewnem, które chcieliby spalić we własnym kotle. Ta konstrukcja ma jeszcze dodatkową zaletę - w przypadku, gdy skończy się nam pellet i z różnych przyczyn nie możemy się w niego w tym samym dniu zaopatrzyć, kotły z możliwością ręcznego załadunku zapewniają nam możliwość dalszego ogrzewania domu nawet pomimo braku pelletu. Przejście do trybu ręcznego spalania nie jest skomplikowane - wystarczy kilka kliknięć na sterowniku pieca i możemy spalać drewno w trybie ręcznym.

Należy jednak pamiętać, że taki kocioł to przede wszystkim automatyczne urządzenie na pellet, a spalanie w trybie ręcznym należy traktować jako alternatywę i dodatkową funkcjonalność. Kotły pelletowe mimo możliwości spalania w trybie ręcznym zostały przede wszystkim zaprojektowane i stworzone po to, by efektywnie i czysto ogrzewać nasz dom pelletem.

Kotły automatyczne z możliwością ręcznego załadunku

Sortuj wg ▲ Nazwa produktu | Cena
Pellets Fuzzy Logic2 100kW Pellets Fuzzy Logic2 100kW
31 000,00 zł
Sklep internetowy Shoper.pl