• Koszyk: 0 szt 0,00 zł

Piecyk Caminetti Montegrappa IRON

Piecyk na pellet Iron dostępny od dzisiaj w zawrotnie niskiej cenie! Sprawdź wersje kolorystyczne !

Obejrzyj produkt

Caminetti Montegrappa SKIN A EVO

Piecyk serii slim. Tylko 28 cm grubości. Możliwość powieszenia na ścianie. Nowoczesny włoski design. Sprawdź najnowszą gamę kolorystyczną tego modelu

Obejrzyj produkt

Piece kominkowe na drewno do doskonała alternatywa dla kominka. Zajmują one mniej miejsca, są efektywne, a ich wykonanie i różnorodność kształtów pozwala na szybki i bezproblemowe zamontowanie w Twoim wnętrzu. Wielokrotnie, zwłaszcza w nowo budowanych przez deweloperów domach często brakuje miejsca na zabudowę kominkową, a to ograniczenie nie pozwala zazwyczaj na ciekawą aranżację. Ponadto dochodzą jeszcze koszta związane z zabudowaniem kominka i wykończeniem obudowy. Jest to niestety proces brudny i najczęściej po wielu latach mamy dalej tą samą bryłę, często już niemodną lub taką, która nam się już opatrzyła. Idealną alternatywą okazują się zatem piece kominkowe - wolnostojące urządzenia, w gotowych obudowach, zaprojektowane przez włoskich stylistów. Ich kształty i materiały wykończeniowe nadają im różne style, co powoduje, że każdy znajdzie coś dla siebie w tak szerokiej ofercie. Dodatkowo kupując piecyk wiemy jaką cenę musimy za niego zapłacić, nie musimy już rozstrzygać dylematów czym wykończyć obudowę i ile to może kosztować... Mamy gotowy piec, który wystarczy wstawić do pomieszczenia podłączyć do komina i zapalić w nim - i już mamy ciepło. A jak znudzi nam się wygląd naszego pieca po paru latach...to nic...po prostu odpinamy go od komina i wstawiamy w to miejsce inny który nam się podoba. 

A co jeśli dalej nam się podoba, a z jakiejś przyczyny planujemy przeprowadzkę - możemy go przecież zabrać z sobą jak każdy mebel z naszego domu, kominek ze względu na stałą zabudowę ogranicza nas znowu...

Piecyki wolnostojące na drewno występują w różnych wersjach: najbardziej popularne są źródłem ciepła, które promieniuje od pieca, ale w naszej ofercie znajdują się również urządzenia z wymiennikami powietrznymi konwekcyjnymi (większa wydajność cieplna), które można doposażyć w wentylator nadmuchowy lub wentylator i system pozwalający na rozprowadzenie gorącego powietrza po kilku pomieszczeniach. Oczywiście ofertę uzupełniają piece kominkowe z płaszczem wodnym, dla tych którzy chcą w oparciu o taki piec stworzyć centralne ogrzewanie i pozyskać ciepłą wodę użytkową w swoim domu.

To wszystko sprawia, że piec kominkowy to znacznie wygodniejsze i bardziej wszechstronne rozwiązanie, którego zalety doceniła już cała Europa, gdzie ilość sprzedawanych wkładów kominkowych stale malej na korzyść pieców kominkowych.

Piece kominkowe na drewno

Sortuj wg ▲ Nazwa produktu | Cena
Super Max 6 kW Super Max 6 kW

Włoski piecyk na drewno w przystępnej cenie

2 265,81 zł
Svezia New 10,6kW Svezia New 10,6kW

Piecyk na drewno z płytą grzewczą - włoski styl

7 258,49 zł
Tea 6,6 kW Tea 6,6 kW

Włoski piecyk na drewno - atrakcyjna cena

2 538,06 zł
TermoIsotta D.S.A. 15 kW TermoIsotta D.S.A. 15 kW

stylowy, z płaszczem wodnym

9 937,06 zł
TermoNicoletta Evo D.S.A. 12,8 kW TermoNicoletta Evo D.S.A. 12,8 kW

ceramiczny piec z płaszczem wodnym w stylu włoskim

10 490,34 zł
TermoNicoletta Forno D.S.A. 13,5 kW TermoNicoletta Forno D.S.A. 13,5 kW

stylowy piec z piekarnikiem i płaszczem wodnym

14 653,10 zł
TermoRossella Plus Evo D.S.A. 12,8 kW TermoRossella Plus Evo D.S.A. 12,8 kW

uniwersalny, włoski piec z płaszczem wodnym

9 388,17 zł
TermoRossella Plus Forno D.S.A. 13,5 kW TermoRossella Plus Forno D.S.A. 13,5 kW

włoska klasa - piecyk z płaszczem wodnym oraz piekarnikiem

12 545,37 zł
Wanda Classic Evo 8,5 kW Wanda Classic Evo 8,5 kW

piecyk na drewno - klasa i elegancja we włoskim stylu (system dystrybucji gorącego powietrza)

11 285,13 zł
Wanda Evo 8,5 kW Wanda Evo 8,5 kW

nowoczesny, włoski design - piec na drewno z nadmuchem i dystrybucją gorącego powietrza

10 459,60 zł
Sklep internetowy Shoper.pl