Twin Agro 24kW

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 5 dni
Cena: 13 500,00 zł 13500.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Kostrzewa
Kod produktu: 3032-118FC

OpisTwin Argo 24kW super oszczędny kocioł, który jest przystosowany do spalania pelletu ze słomy a tak że  do pelletu klasy B, A, A1, drewna i agropelletu. Kocioł Twin Argo samoczynnie oczyszcza swój ruszt i otwory dolotowe powietrza dzięki temu zabiegowi spalanie pelletu jest jeszcze bardziej wydajne, ruszt wykonany jest ze stali żaroodpornej. 

 

Twin Agro - Pierwszy w Polsce kocioł c.o. przeznaczony do spalania peletu ze słomy dostępnego w cenie ok. 400 zł za tonę! Spala też pelety drzewne klas: A1, A2, B; agropelet i drewno.

 

Najważniejsze funkcje i zalety: 

 • Pierwszy w Polsce automatyczny kocioł co. na pelet ze słomy do użytku domowego! Do tej pory agropelet stosowany był jedynie w urządzeniach grzewczych o dużej mocy, m. in. w kotłowniach osiedli mieszkaniowych. Teraz jest to możliwe w domowej kotłowni! Kocioł doskonale sprawdza się też w użytku komercyjnym.
 • Tanie i wygodne ogrzewanie.Pelet ze słomy zakupimy w cenie ok. 400zł/tona. Urządzenie zapewnia wysoki komfort spalania w trybie ciągłym peletu ze słomy, peletu z drewna klas B, A1 i A2 oraz agropeletu (pestki, słoma, słonecznik, łupiny orzechów). Przy załadunku ręcznym spalimy w nim drewno w polanach.
 • Kompozyt ceramiczny palnika - z wbudowanym kanałem wtórnego powietrza dopala odgazowujące się paliwo tak, aby emisyjność podczas spalania była jak najniższa.
 • Funkcja automatycznego czyszczenia rusztu palnika z popiołu oraz oczyszczania otworów, którymi dozowane jest powietrze. Ta właściwość znacząco zwiększa wydajność spalania peletu, co przekłada się ostatecznie na obniżenie emisji szkodliwych spalin oraz pyłów. Samoczynnie oczyszczające się kanały napowietrzające eliminują konieczność okresowego wyłączenia i ręcznego czyszczenia. Rozwiązanie opatentowane w Urzędzie Patentowym RP.
 • Programowalne czyszczenie – ruch rusztu urządzenia jest programowalny w zależności od spalanego paliwa. Czas i długość załączenia dobierane są automatycznie przez regulator w zależności od ilości spalanego paliwa i mocy, z jaką w danej chwili pracuje urządzenie.
 • Proces automatycznego rozpalania i wygaszania, a także automatycznego czyszczenia wprowadza wygodę.
 • Sterowanie pogodowe to oszczędność paliwa – dzięki trzem czujnikom pomiaru temperatury dostosowuje temperaturę wody w grzejnikach do panującej aury (zawór mieszający).
 • Moduł INTERNET, moduł GSM - pracę urządzenia można nadzorować przez komputer lub telefon(opcja).
 • Śluza – palnik wyposażony jest w śluzę powietrzną, która zabezpiecza przed cofnięciem płomienia na zewnątrz urządzenia.
 • Urządzenie potwierdza swą niezawodność – testowane 24 miesiące w laboratorium firmowym na najtrudniejszym paliwie do spalania, jakim jest pelet ze słomy.
 • 40 lat - Firma KOSTRZEWA posiada niemal 40-letnie doświadczenie w produkcji urzadzeń do spalania biomasy; korzystamy przy projektowaniu z naszych sprawdzonych rozwiązań i bazujemy na zdobytym doświadczeniu.
 • Największy krajowy serwis w branży kotłów c.o. - firma KOSTRZEWA posiada w całej Polsce ponad 130 wykwalifikowanych autoryzowanych serwisantów, którzy świadczą usługi serwisowe gwarancyjne i pogwarancyjne.
Twin Agro (z palnikiem Agromatic 35kW)PRAWOOSTRONNY              Twin Agro (z palnikiem Agromatic 35kW)LEWOSTRONNY
     

Urządzenie cechuje się niskimi kosztami eksploatacji - zużycie energii elektrycznej do wytworzenia 1kW energii cieplnej jest mniejsze od 0,005kWhe

 

Gabaryty - Twin Agro 24 kW:

 

(Kliknij w obrazek)

Opinie o produkcie (0)

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Waluty
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Kurier TNT) już od 10 000,00 zł.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl