• Koszyk: 0 szt 0,00 zł

Piecyk Caminetti Montegrappa IRON

Piecyk na pellet Iron dostępny od dzisiaj w zawrotnie niskiej cenie! Sprawdź wersje kolorystyczne !

Obejrzyj produkt

Caminetti Montegrappa SKIN A EVO

Piecyk serii slim. Tylko 28 cm grubości. Możliwość powieszenia na ścianie. Nowoczesny włoski design. Sprawdź najnowszą gamę kolorystyczną tego modelu

Obejrzyj produkt

Opcje przeglądania

Producent
Cena

Wkłady kominkowe na pellet

Nowoczesne, inteligentne i automatyczne rozwiązanie, którym możesz zastąpić tradycyjny wkład na drewno. Wkłady kominkowe na pellet do doskonałe urządzenia zaprojektowane tak, by modły zastąpić miejsce opalanych drewnem wkładów na drewno z ręcznym załadunkiem. Te przestarzałe konstrukcje, często o bardzo niskiej sprawności, których czystość spalania pozostawia wiele do życzenia niejednokrotnie chcielibyśmy zastąpić czymś innym, ale zmiana wkładu kominkowego na kolejny inny wkład kominkowy wydaje nam się zwyczajnie pozbawiona sensu (co oczywiście nie zawsze jest prawdą)... Jako obsługa sklepu kominkowego spotykamy się z tym dylematem Klientów bardzo często. Wkład kominkowy na pellet stanowi zatem bardzo ciekawą alternatywę i spory krok na przód w kierunku wygody i czystości użytkowania. Wkłady na pellet posiadają automatyczny podajnik - raz na wiele godzin zasypujemy zbiornik pelletem i cieszymy się efektywną pracą kominka, ciepłem i bijącym od niego blaskiem ognia. Automatyka kominka pozwala na wielogodzinną pracę bez naszej ingerencji - kominek może grzać również wtedy gdy nikogo nie ma w domu lub w nocy kiedy wolimy spać niż ciągle dokładać do kominka. 

Większość wkładów kominkowych na pellet posiada wbudowany wentylator, którego praca zwiększa skuteczność ogrzewania dzięki wymuszonej konwekcji powietrza w pomieszczeniach. W ofercie dostępne są również wersje które pozwalają na dystrybucję gorącego powietrza, a także wkłady z płaszczem wodnym, które mogą być sercem układu centralnego ogrzewania w Twoim domu, a także bez problemu przygotują ciepłą wodę użytkową by zaspokoić potrzeby domowników. Wkład na pellet z płaszczem wodnym w połączeniu powietrzną pompą ciepłą CWU lub z układem kolektorów solarnych stanowi doskonały, energooszczędny zestaw na lato i zimę dla Twojego domu.

Wkłady kominkowe na pellet

Sortuj wg: ▲ Nazwa produktu | Cena
Inside LW szklane lakierowane czarne drzwi Inside LW szklane lakierowane czarne drzwi

Styl i elegancja

10 637,87 zł
Inside LW szklane lustrzane drzwi Inside LW szklane lustrzane drzwi

Piękna wizja ognia, łatwość obsługi

10 884,44 zł
Sklep internetowy Shoper.pl