Nasze propozycje
Piec na pellet Eva Calor Alina 9 kW
Piec na pellet Eva Calor Alina 9 kW
14 990,00 zł 9 990,00 zł
Piec na pellet Eva Calor Adele 9 kW
Piec na pellet Eva Calor Adele 9 kW
15 295,00 zł 10 990,00 zł
Piec na pellet Eva Calor Lucilla 9 kW
Piec na pellet Eva Calor Lucilla 9 kW
8 466,00 zł 6 990,00 zł
Piec na pellet Eva Calor Erminy 9 kW
Piec na pellet Eva Calor Erminy 9 kW
15 831,00 zł 11 490,00 zł
Piec na pellet Eva Calor Diletta 10,5 kW
Piec na pellet Eva Calor Diletta 10,5 kW
17 381,29 zł 11 990,00 zł
Piec na pellet Eva Calor Giada 9 kW z nadmuchem
Piec na pellet Eva Calor Giada 9 kW z nadmuchem
7 527,57 zł 4 590,00 zł
Piec na pellet Eva Calor Karen 9 kW zbiornik 45 kg
Piec na pellet Eva Calor Karen 9 kW zbiornik 45 kg
9 137,98 zł 5 990,00 zł
Piecyki na pelet Eva Calor

Piecyki na pelet Eva Calor - wyjątkowa oferta na każdą kieszeń

Eva Calor to włoski producent piecyków i kominków przede wszystkim na pelet, oraz kilku wyjątkowych modeli piecyków na drewno, stanowiących dopełnienie wyjątkowo bogatej kolekcji urządzeń peletowych.

Ofertę Eva Calor, skonstruowano w taki sposób, aby mogła zaspokoić wymagania jak największej rzeszy użytkowników. Znajdziemy w niej piecyki niemal "na każdą okazję" - od najbardziej popularnych piecyków z nadmuchem do ogrzewania jednego pomieszczenia, przez piecyki z możliwością rozprowadzenia gorącego powietrza do kilku pomieszczeń, nagrzewnice powietrza o dużej mocy do ogrzewania wielu pomieszczeń o dużej kubaturze, piecyki z płaszczem wodnym, piecokuchnie dające możliwość ogrzewania i przygotowywania posiłków, na piecykach z płaszczem wodnym do centralnego ogrzewania i zajmującymi niewiele miejsca modelami typu Slim kończąc. Wśród wyżej wymienionych typów urządzeń znajdziemy również modele hermetyczne - z zamknięta komorą spalania, uszczelnionym zbiornikiem paliwa i certyfikatem pozwalającym na instalowanie ich w budynkach z wentylacją mechaniczną i rekuperacją. 

Dla tych, którzy oprócz niepodważalnych zalet piecyka na pelet cenią sobie ciszę i wyjątkową jakość i stylistykę, Eva Calor przygotowała modele typu Silent - z naturalną konwekcją lub z możliwością wyłączenia nadmuchu bez obaw o przegrzanie piecyka. To idealna propozycja dla osób kochających ciszę, żywy płomień i chcących korzystać ze wszystkich zalet automatycznego piecyka na pellet.

W myśl zasady "piecyk na pelet dla każdego" ofertę Eva Calor cechuje doskonały stosunek jakości do ceny. Możemy wybierać pomiędzy niedrogimi, funkcjonalnymi, solidnie wykonanymi piecykami w stalowych obudowach oraz modelami, których obudowy ozdobione są elementami przepięknej włoskiej ceramiki Majolica. Piękna, typowo włoska stylistyka, cechująca się dbałością o szczegóły i piękne detale, nowoczesne kształty, minimalizm, odważne połączenia stali i szkła, a także stylistyka retro charakteryzująca się szlachetnością formy i materiałów - to wszystko cechy niezwykle bogatej gamy urządzeń Eva Calor.

Eva Calor to wyjątkowy producent, który wychodząc naprzeciw potrzebom użytkowników, ciągle rozbudowuje swoją ofertę o nowe, atrakcyjne zarówno technicznie, stylistycznie ale przede wszystkim cenowo i jakościowo modele. Zatem, jeśli w tak bogatej i zróżnicowanej gamie urządzeń nie znajdziesz czegoś dla siebie dziś, możesz śmiało założyć, że Eva Calor już ma w swoich planach urządzenie, które spełni twoje wymagania....

Kolekcja piecyków Eva Calor to niezrównany wybór urządzeń grzewczych na pellet. Dominują piecyki nadmuchowe w kilkudziesięciu wersjach mocy, kształtu i wykończenia. Ofertę dopełniają wyjątkowo funkcjonalne piecyki z płaszczem wodnym idealne do instalacji centralnego ogrzewania z możliwością przygotowania ciepłej wody użytkowej. To doskonała alternatywa dla kominków z płaszczem wodnym, którą cechuje wyjątkowo komfortowa i łatwa obsługa, możliwość wielogodzinnej pracy bez konieczności dokładania paliwa.

Jeśli to wszystko to dla Ciebie za mało.... Eva Calor przygotowała coś wyjątkowego - automatyczne pieco-kuchnie na pellet. Teraz możesz zarówno ogrzewać się peletem i przygotowywać posiłki na płycie grzewczej lub upiec coś w piekarniku. A jeśli chcesz połączyć te wszystkie zalety z możliwością centralnego ogrzewania? Mamy i taką możliwość - piecokuchnia Isotta z płaszczem wodnym pozwoli na ogrzanie całego domu, przygotowanie ciepłej wody użytkowej, gotowanie i pieczenie w piekarniku. Tak to wszystko możesz mieć dzięki jednemu urządzeniu!

Zapraszamy do zapoznania się z niezwykle bogatą, obfitującą w wyjątkowe rozwiązania, zróżnicowaną stylistycznie ofertą piecyków na pellet firmy Eva Calor. Na pewno znajdziesz coś dla siebie!

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Waluty
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Kurier - przedpłata) już od 1 000,00 zł.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl